3 czerwca 2018 Gostynin

wróć do aktualności

Organizatorem imprezy dla najmłodszych mieszkańców Gostynina było Stowarzyszenie Miłośników Zalewu Piechota. UKS Football Education Academy miał przyjemność uczestniczyć w tym radosnym wydarzeniu.

Nad zalewem w Gostyninie, w wyjątkowo słoneczną niedziele spotkało się mnóstwo roześmianych dzieciaków. Były zawody wędkarskie, gry, zabawy, dyskoteka na plaży, pokazy modeli pływających i latających, motocykliści, wata cukrowa, pyszne kiełbaski z ogniska, bańki mydlane, dmuchańce …i młodzi fani futbolu, z radością szaleli z piłką na piaszczystej plaży!

Nad zalewem rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny pt. Z Football Education Academy spełniam marzenia! Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy. Wpłynęły 4 prace, są bardzo ładne! Postanowiliśmy nagrodzić każdego uczestnika konkursu! W wyłonieniu kolejnych miejsc zadecydowały Państwa like, za które ogromnie dziękujemy.
A oto wyniki konkursu:
I miejsce Bartosz Brudnicki
II miejsce Jan Szmydt
III miejsce Kacper Wiśniewski
IV miejsce Krzysztof Mitura
Gratulujemy chłopcom inwencji twórczej i zdolności plastycznych. Brawa dla nich!
To była świetna impreza.
Dzieciaki wybiegane i wyskakane, spocone, umorusane, ale szczęśliwe uczciły swój dzień!

Dziękujemy organizatorom Panu Dariuszowi Szymańskiemu i Pani Marioli Węclewskiej za inicjatywę, za pomysł i za to, że byliśmy!
Pani Eli Tomczak i Panu Krzysztofowi Sochackiemu dziękujemy za wspólną zabawę, która zawsze jest dla nas przyjemnością!
Dziękujemy wszystkim dzieciom , ich Rodzicom za przybycie i wspólne świętowanie!

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy