18 czerwca 2018 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 17 czerwca na kompleksie boisk Wisły Płock , rozgrywaliśmy ostatnie trzy mecze finałowe w grupie mistrzowskiej ligi Orlik U-11 POZPN w sezonie 2017/2018.

Chłopcy rozpoczęli turniej rewelacyjnie, wygrali ze Świtem Staroźreby 5:1 . Niestety kolejny mecz z SSM II Wisłą Płock zakończył się dużą przegraną dla naszej drużyny 0:8.  Cieszy jednak, że cały zespół po takiej wysokiej porażce potrafił podnieść się i ostatni mecz tego sezonu zakończył się remisem z Królewskimi Płock 4:4.
UKS Fooball Education Academy Gostynin zajął ostatecznie 5 miejsce w tabeli. Choć z pewnością to miejsce nie oddaje w pełni obrazu gry naszej drużyny , która zdecydowanie mogła się podobać.

Przyszłość przed nami i jesteśmy bardzo dumni z postawy w lidze wszystkich naszych zawodników. Bardzo serdecznie gratulujemy!

 

UKS FEA Gostynin reprezentowali: Antoni Spryszyński(BR), Adam Brzozowski, Patryk Rybicki, Oliwier Szymaniak, Paweł Gałecki, Adam Dubielak, Szymon Jasiakiewicz, Kacper Kacprzycki, Mikołaj Zieliński, Antoni Kieszkowski, Piotr Wojtczak

Od godz 15:00 , rozpoczęła się ceremonia zakończenia rozgrywek w sezonie 2017/2018. Prezes Wisły Płock Jacek Kruszewski, Prezes Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Dariusz Kluge, Wiceprezes POZPN Jacek Kozłowski oraz przedstawiciel sponsora Orlen Wioletta Kulpa wręczyli okolicznościowe puchary za udział i miejsca w rozgrywkach. Nasz klub otrzymał również pomocny sprzęt sportowy , przydatny do treningów i szkolenia. Wszyscy zawodnicy otrzymali również pamiątkowe książki  pt. GWIAZDY  MISTRZOSTW  ŚWIATA .

 

 

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy