3 marca 2019 Gostynin

wróć do aktualności

Krystian Pawełkiewicz to doskonale zapowiadający się młody piłkarz Wisły Płock U-17. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w UKS Football Education Gostynin.

Już jako 6-latek wykazywał się dużym zamiłowaniem do futbolu– wspomina trener Marcin Mofina. Był obecny na każdym treningu, aktywnie ćwiczył i z pasją grał. Dziś z satysfakcją śledzę rozwój Krystiana– dodaje trener FEA.

Od września 2014 roku Krystian Pawełkiewicz jest zawodnikiem SSM Wisły Płock, aktualnie jego trenerem jest pan Rajmund Koperek. 15- letni gostynianin gra w drużynie Juniorów Młodszych B2 U-17.   Choć jest o rok młodszy, jego umiejętności zostały zauważone i został przesunięty do starszej grupy. 

Krystian  to dynamiczny, utalentowany młody piłkarz grający na pozycji napastnika lub skrzydłowego. W rundzie jesiennej I Ligi Wojewódzkiej  B2 Junior Młodszy SSM Wisła Płock zajęła 1 miejsce, na 96 bramek 19 strzelił Krystian! Obecnie zespół Wisły awansował do Ekstraligi, w rudzie wiosennej będzie rywalizował z takimi drużynami jak: Legia Warszawa S.A , Escola Varsovia, MKS Znicz Pruszków, KS Ursus Warszawa, MKS Ząbkovia Ząbki, UKS Talent Warszawa czy UKS Varsovia.

Trzymamy kciuki ! Kibicujemy Wiśle Płock i oczywiście Krystianowi!

Jak wiemy FEA Gostynin jest klubem partnerskim Wisły Płock.

 

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy