10 kwietnia 2018 Łąck

wróć do aktualności
W niedzielę 8 kwietnia wystartowała kolejna runda rozgrywek w lidze Młodzik U-12 .

Na pierwszy mecz nasz zespół FEA Łąck wyjechał do Słupna. Na boisku drużyna FEA Łąck zmierzyła się z Soccerem Słupno. Debiut , po przerwie zimowej okazał się niełatwy. Przez większość spotkania drużyna gospodarzy grała bardzo dobrze. Nasze ataki nie przynosiły korzyści w postaci bramek. Na otwarcie wyniku i bramkę musieliśmy czekać aż do drugiej połowy meczu! Ale doczekaliśmy się upragnionego gola! Po stałym fragmencie gry z rzutu rożnego, Adam Kaszewski dośrodkował piłkę w pole karne , a tam do piłki najlepiej wyskoczył i pięknym strzałem głową pokonał bramkarza Soccera Oliwer Myszkowski. Zespół FEA uzyskał przewagę bramkową , której nie oddał już przeciwnikowi do końca spotkania. Chociaż rywale pod koniec spotkania mieli swoją szansę na wyrównanie , ale szczęście i umiejętności w tym dniu sprzyjały naszej drużynie. Soccer Słupno – FEA Łąck 0:1! Super!

FEA Łąck zdobyła 3 punkty i doskonale rozpoczęła rozgrywki ligowe po przerwie zimowej . Brawo drużyna!

Skład drużyny FEA Łąck:Filip Palczewski (BR), Adam Kaszewski, Krzysztof Robak,Szymon Rutkowski, Oliwier Trojanowski, Jan Kuś, Antoni Kieszkowski, Oliwier Myszkowski (C), Szymon Leśniewski, Adam Brzozowski, Bartosz Pawlikowski, Olaf Dzierżanowski, Przemek Kobyliński.