12 maja 2018 Łąck

wróć do aktualności

W piątek 11 maja o godz. 18:00 na stadionie w Łącku nasza drużyna FEA I Łąck podejmowała w ramach rozgrywek ligowych I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 drużynę Soccera Słupno.

Trudne warunki atmosferyczne nie sprzyjały młodym piłkarzom.

Pierwsza połowa meczu trzymała kibiców w napięciu. Nie padła żadna bramka. Po przerwie i konsultacji z trenerami w drugiej połowie meczu padła wyczekiwana bramka. Piękna akcja naszego zespołu, Oliwier Trojanowski podał piłkę na prawą stronę do Mikołaja Zielińskiego , który mocnym strzałem próbował pokonać bramkarza gości. Po interwencji bramkarza , który sparował piłkę przed siebie skutecznie dobił strzał Szymon Leśniewski. Wielka radość zapanowała wśród wiernych kibiców FEA Łąck. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Brawa dla całej drużyny FEA I Łąck.

Skład FEA I Łąck U-12- Filip Palczewski (BR) Fabian Sarzała ( BR)- Szymon Rutkowski, Oliwier Trojanowski, Mikołaj Zieliński, Oliwier Myszkowski ( C), Krzysztof Robak, Olaf Dzierżanowski, Adam Kaszewski, Adam Brzozowski, Szymon Leśniewski, Przemysław Kobyliński , Antoni Kieszkowski, Jan Kuś.