26 lutego 2019 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę , 24 lutego nasz zespół FEA Gostynin Żak U-9 wybrał się w podróż na turniej do Koła.
MAŁA OLIMPIA CUP 2019 to cykl turniejów, w których dzięki uprzejmości organizatorów uczestniczymy w różnych kategoriach wiekowych.

Już o 9:30 w hali MOSiR w Kole rozpoczęła się ciekawa rywalizacja sportowa, Tym razem rywalizowały ze sobą drużyny z rocznika 2010 w systemie grupowym.
W turnieju zagraliśmy 5 meczów, strzeliliśmy 11 goli i straciliśmy 5 bramek.
W fazie grupowej rozegraliśmy 3 mecze. Pierwszą drużyną, z którą zmierzyliśmy się na boisku była ekipą gospodarzy – MKS Olimpia Koło II. Turniej zaczęliśmy dobrze, mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla FEA Gostynin. W następnym meczu, niestety na początku zabrakło nam koncentracji i już w pierwszych minutach gry straciliśmy bramkę, nie udało się nam odrobić straty. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Delty Słupno. Trzeci mecz, decydujący o kolejności w grupie, również zakończył się wynikiem niekorzystnym. Ulegliśmy zespołowi LZS Piast Kobylnica 2:0.

W fazie finałowej graliśmy o miejsca o 5 do 8.

Pierwszy z Olimpią III , który wysoko wygraliśmy 9:0 . W walce o 5 miejsce FEA Gostynin i GKS Bedlno zadecydowały rzuty karne, wynik 2:1 dla Bedlna usytuował nas na 6. miejscu w tabeli końcowej turnieju.
Kolejna turniejowa przygoda za nami, dużo dobrej gry, nowe doświadczenia na pewno wiele wnoszą w szkolenie młodych piłkarzy.
Turnieje w Kole są bardzo dobrze prowadzone, za organizację i gościnność należy się organizatorom medal!

Skład FEA Gostynin: Adam Okupski, Krzysztof Mitura, Filip Kalinowski, Jan Szmydt, Olek Kodłubaj, Jan Rutkowski, Kacper Wiśniewski, Tymek Różycki, Maciej Stępka, Bartosz Brudnicki

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy