16 grudnia 2018 Gostynin

wróć do aktualności

Aby wprowadzić dzieci w świąteczny klimat i z przytupem zakończyć rok 2018, w grudniu młodzi piłkarze FEA weekendy spędzają na świątecznych turniejach! Turniej piłkarski, to wspólna przedświąteczna zabawa, ale przede wszystkim okazja sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych zawodników.

W sobotę drużyna FEA Gostynin Żak U-9 uczestniczyła w turnieju w Baruchowie. W hali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji wzięło udział w mikołajkowym turnieju 7 drużyn: GKS Baruchowo, Wisełka Włocławek, Polcalc Lubień, Kujawiak Kowal, Power Chodecz, Włocławia Włocławek  oraz my FEA Gostynin.
Rywalizacja między drużynami była bardzo zacięta i wyrównana. Widać było, że młodzi zawodnicy byli mocno zmotywowani i chętni gry.
Wszyscy zawodnicy zostali wyróżnieni za wolę walki pamiątkowymi medalami. Nie mogło zabraknąć również świątecznej oprawy, a jak mowa o Świętach, to i musiał pojawić się Mikołaj z wielkim workiem cukierków.
Dziękujemy za wspólną zabawę, doskonałą organizację Gospodarzom- GKS Baruchowo!
W niedzielę, o godzinie 14.30 drużyna FEA Gostynin Żak U-9 rozegrała kolejny turniej! Skąd tyle siły? Są niesamowici!
Tym razem młodzi piłkarze wybrali się do Bedlna!W hali sportowej rozegrali 5 meczów, po 15 minut każdy. 75 minut intensywnej gry na boisku! Brawo!W Bedlnie kolejne wyzwania i kolejne drużyny na boisku. Rywalami byli: AP Łowicz, Wiktoria Bielawy, UKS Mazovia, GKS Bedlno I, GKS Bedlno II. Turniej CUP BEDLNO 2018 dostarczył kolejnych emocji. Olkowi Kodłubajowi i nie lada satysfakcji!  Olek wrócił do domu z pamiątkową statuetką, gdyż został wyróżniony jako najlepszy zawodnik drużyny! Wielkie brawa!

Podziękowania za fajną atmosferę i dobry turniej kierujemy w stronę organizatorów- GKS Bedlno!

To był ekscytujący weekend, obfitujący w piłkarskie przeżycia.
Jesteśmy dumni z postawy młodych piłkarzy FEA oraz zadowoleni z postępów jakich udało im się dokonać w 2018 roku!
Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy za ten weekend, za kibicowanie i wspólne emocje!

Skład drużyny FEA Gostynin: Adam Okupski(C), Alek Brząkalski,Tymoteusz Dalanek, Jan Rutkowski, Jan Szmidt, Filip Kalinowski, Maciej Stępka, Krzysztof Mitura, Bartosz Brudnicki, Tymoteusz Różycki, Kacper Wiśniewski, Olek Kodłubaj.

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy