13 czerwca 2019 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę drużyna Football Education Academy Gostynin wzięła udział w wielkim piłkarskim świecie w Drobinie pod nazwą Mini Liga Mistrzów 2019.

W dniu 09.06.2019r na stadionie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Drobinie odbyła się Mini Liga Mistrzów 2019 dla zawodników urodzonych w 2011 roku i młodszych. Turniej doskonale zorganizowany, z atrakcjami robił wrażenie na zawodnikach i kibicach.

W turnieju rywalizowały między sobą 32 drużyny, którym drogą losowania przypisana została nazwa klubu z Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019. Mecze były rozgrywane na pięciu boiskach w składach sześcioosobowych.Każda drużyna, na drodze losowania była przydzielona do odpowiedniej grupy i przyjęła nazwę Klubu, który obecnie gra w Lidze Mistrzów. Football Education Gostynin wcielił się w rolę Viktorii Pilzno.

– Zagraliśmy bardzo ciekawy turniej, na wysoki poziomie. Warto zaznaczyć, iż całe rozgrywki trwały aż 10 godzin, a pogoda była bardzo upalna. Świetne zawody rozegrał nasz bramkarz Przemek Winiarski, który myślę, że jest w bardzo dobrej formie, świetnie radzi sobie między słupkami i czyta grę na przedpolu– ocenił trener Marcin Mofina

Skład FEA Gostynin: Piotr Tworus, Przemek Winiarski, Antek Grusiecki, Oliwier Piwoni,Michał Arwas, Borys Borkowski, Mateusz Kaczmarek, Borys Kurpiewski, Oliwier Michalski, Filip Rybicki, Damian Popovych, Adam Bernaciak

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy