15 kwietnia 2018 Gostynin

wróć do aktualności

W sezonie 2017/ 2018 w Orlen Płockiej Lidze Orlik U-11 do rozgrywek przystąpiło 18 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy: złotą i srebrną. W tej pierwszej prym wiodły dwa zespoły Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, które są na czele tabeli (SSM I Wisła, SSM II Wisła). Na trzeciej pozycji była Football Education Academy Gostynin.

8 kwietnia rozpoczął się sezon wiosenny. Zawodnicy FEA Gostynin z wielkim zaangażowaniem walczą o utrzymanie wysokiego miejsca w tabeli. Choć trzeba przyznać nie jest łatwo. Poziom rozgrywek jest bardzo wysoki. 8 kwietnia młodzi piłkarze FEA Gostynin rozegrali 4 mecze, w tym 2 zaległe.
FEA Gostynin- SSM Wisła I Płock 0:12, -Young Champions Płock 1:1,
FEA Gostynin-Królewscy Płock 0:5, FEA Gostynin- SSM Wisła II Płock 0:15.
15 kwietnia kolejne rozgrywki, kolejne 3 mecze.
FEA Gostynin-AP Sochaczew 0:8, FEA Gostynin- Kasztelan Białe Błoto 1:4,
FEA Gostynin-Stoczniowiec Płock 1:13.
Wyniki nie są zadowalające, ale taka sytuacja wynika przede wszystkim z faktu, iż w drużynie FEA Gostynin większość zawodników jest młodsza od swoich rywali.
Grają ze starszymi, a to duże wyzwanie! Brawo chłopaki!

Skład drużyny FEA Gostynin U-11: Antoni Spryszyński(BR), Michał Anyżka(BR), Oliwia Marcinkowska, Antoni Kieszkowski, Adam Brzozowski, Kacper Kacprzycki, Patryk Rybicki, Oliwier Szymaniak, Szymon Jasiakiewicz, Adam Dubielak, Bartosz Pawlikowski, Sebastian Kowalski, Paweł Gałecki, Adam Winnicki, Piotr Biegański, Łukasz Suwała, Norbert Baranowski, Jakub Okuniewski, Filip Grzybowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy