23 grudnia 2018 Gostynin

wróć do aktualności

Aby wprowadzić dzieci w świąteczny klimat i z przytupem zakończyć rok 2018, w grudniu młodzi piłkarze FEA weekendy spędzają na świątecznych turniejach! Turniej piłkarski, to wspólna przedświąteczna zabawa, ale przede wszystkim okazja sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych zawodników.

W niedzielę 16 grudnia drużyna FEA Gostynin Orlik U-11 uczestniczyła w turnieju w Żychlinie. W hali sportowej spotkało się w mikołajkowym turnieju 6 drużyn: KS Kutno, Laktoza Łyszkowice, Róża Kutno, KS Żychlin I, KS Żychlin II oraz my FEA Gostynin.
Rywalizacja między drużynami była bardzo zacięta i wyrównana. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z drużyną gospodarzy KS Żychlin I i niestety mecz przegraliśmy 2:0. Kolejny mecz zagraliśmy z drugą drużyną gospodarzy KS Żychlin II a w tym meczu padł remis 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Norbert Baranowski i podzieliliśmy się punktami z drugą drużyną gospodarzy. W kolejnym meczu podejmowaliśmy zespół Róża Kutno i po dobrym meczu ulegliśmy nieznacznie rywalom 0:1. W następnym meczu przyszło nam zagrać z drużyną KS Kutno. Mecz zakończył się wynikiem remisowym, a bramkę dla nas w tym spotkaniu zdobył Mateusz Bartnicki. Ostatni mecz turnieju rozegraliśmy z zespołem Laktoza Łyszkowice i po emocjonującym meczu wygraliśmy 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Antek Pruszyński i Filip Grzybowski. W ostatecznej klasyfikacji turniejowej zajęliśmy 5 miejsce.

Dziękujemy za wspólną zabawę, doskonałą organizację Gospodarzom- KS Żychlin!

W sobotę 22 grudnia, o godzinie 15.00 drużyna FEA Gostynin Orlik U-11 prowadzona przez trenera Piotra Wilamowskiego rozegrała kolejny gwiazdkowy turniej!

Tym  razem młodzi piłkarze wybrali się do Bedlna! W hali sportowej rozegrali 5 meczów, po 15 minut każdy! Brawo!
W Bedlnie kolejne wyzwania i kolejne drużyny na boisku. Rywalami byli: Błękitni Dmosin, Malina Piątek, GKS Bedlno I, FA Łódź Zachód, APCH Łowicz oraz my FEA Gostynin.

Turniej CUP BEDLNO 2018 dostarczył kolejnych emocji! Pierwszym rywalem naszej drużyny był zespół Błękitni Dmosin. Początek turnieju i mecz nie był dla nas udany i zakończył się wynikiem 2:0 dla rywali. W kolejnym spotkaniu było lepiej i pokonaliśmy drużynę Malina Piątek wynikiem 1:3. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Oliwia Marcinkowska, Mateusz Bartnicki i Filip Grzybowski. Następny pojedynek stoczyliśmy z drużyną gospodarzy GKS Bedlno. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0 i podziałem punktów. W następnym meczu podejmowaliśmy drużynę FA Łódź Zachód i w tym meczu niestety przegraliśmy 0:2. W ostatnim meczu turnieju spotkaliśmy się z drużyną APCH Łowicz. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 1:4 dla FEA Gostynin. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kajetan Walczak x2, Jakub Radecki, Adam Winnicki. W końcowej klasyfikacji turnieju z siedmioma punktami w tabeli widniały aż cztery zespoły. O kwalifikacji zdecydowała zatem mała tabela- czyli bilans bezpośrednich spotkań i bramek.
Nasz zespół  zajął ostatecznie 5 miejsce w turnieju gwiazdkowym Keeza Cup 2018 w Bedlnie.
Oliwia Marcinkowska uznana została za najlepszego gracza turnieju i wróciła do domu z pamiątkową statuetką! Wielkie brawa!

Podziękowania za fajną atmosferę i dobry turniej kierujemy w stronę organizatorów- GKS Bedlno!To był ekscytujący weekend, obfitujący w piłkarskie przeżycia.
Jesteśmy dumni z postawy młodych piłkarzy FEA oraz zadowoleni z postępów jakich udało im się dokonać w 2018 roku!
Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, za kibicowanie i wspólne emocje!

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskuski, Michał Anyżka, Antek Pruszyński, Piotr Biegański, Łukasz Suwała, Jakub Radecki, Adam Winnicki( C), Oliwia Marcinkowska, Szymon Broda, Norbert Baranowski, Filip Grzybowski, Mateusz Bartnicki, Kajetan Walczak

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy