4 marca 2019 Łąck

wróć do aktualności

W piątek, 1 marca w hali sportowej odbył się trening pokazowy dla uczniów klas I-IV Szkoły Podstawowej w Łącku. Zajęcia prowadził trener Marcin Mofina- licencja trenerska UEFA A wraz młodymi piłkarzami Football Education Academy Łąck.

Halę wypełniła liczna grupa dzieci zainteresowanych sportem . Podczas lekcji pokazowej uczniowie chętnie brali udział w ciekawych zajęciach z wykorzystaniem różnorodnych gier i zabaw z elementami piłki nożnej. Zainteresowanych było  tak dużo, że wręcz zaskoczyli trenera. Mimo tak dużej aktywności uczniów, każdy chętny mógł włączyć się do zajęć oraz porozmawiać z trenerem.

Przeprowadzony trening piłkarski miał na celu zachęcenie dzieci do rozwijania swoich zdolności i pasji sportowych w szkółkach piłkarskich pod opieką trenera piłki nożnej.

Dużą atrakcją dla uczniów była obecność maskotki klubowej -Edusia !Eduś to nasz nasz honorowy zawodnik klubu- niezwykle sympatyczna pluszowa żaba, niezwykle przyjazna , uśmiechnięta, kochająca dzieci i oczywiście piłkę nożną! Dzieci z radością przywiały Edusia, jako dobrego ducha drużyny FEA !

Serdecznie zapraszamy do trenowania w lokalnym klubie FEA Łąck uczniów Szkoły Podstawowej w Łącku! 

Dziękujemy Pani Dyrektor SP W Łącku za pomoc w organizacji spotkania oraz nauczycielom za wsparcie podczas treningu.

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy