17 czerwca 2018 Gostynin Łąck

wróć do aktualności

W przepiękny piątek 15 czerwca , na stadionie Wisły Płock, odbył się ostatni turniej ligowy Płockiej Ligi Żak U-9 oraz U-10.

Nasz klub reprezentowały dwie drużyny: FEA Gostynin U-10 i FEA Łąck U-9.

UKS FEA Gostynin rozegrał tego dnia trzy mecze ( Orkan Sochaczew, Zorza Szczawin, Stoczniowiec Płock) prezentując naprawdę wysokie umiejętności piłkarskie.
UKS FEA Łąck również zagrał trzy ( Delta Słupno, SSM II Wisła Płock, Stoczniowiec Płock) i równie ciekawie zawodnicy prezentowali się na boisku.

Pomimo tego, iż w Lidze U – 9 i U-10 nie prowadzona jest żadna klasyfikacja, chłopcy zagrali z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Dzięki temu z dużym optymizmem spoglądamy w przyszłość na zbliżające się kolejne wyzwania.

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się organizacji rozgrywek, przeciwnikom za walkę w duchu fair play, a przede wszystkim Rodzicom naszych wspaniałych zawodników za wsparcie i poświęcony czas.

Po ostatnich rozegranych meczach , odbyła się oficjalna uroczystość zakończenia rozgrywek ligowych Żak U-9 i Orlik U-10 w sezonie 2017/2018. W imieniu organizatora Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej , wszystkim zawodnikom Puchar i medale wręczał Koordynator AMO i Przewodniczący Wydziału Szkolenia POZPN Pan Włodzimierz Małowiejski oraz Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Płocka Pan Robert Czwartek.

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy