8 marca 2019 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę , 3 marca nasz najmłodszy zespół FEA Gostynin Skrzat U-8 wybrał się w podróż na turniej do Koła.
MAŁA OLIMPIA CUP 2019 to cykl turniejów, w których dzięki uprzejmości organizatorów uczestniczymy w różnych kategoriach wiekowych. W niedzielę w hali MOSiR w Kole odbył się czwarty-ostatni z cyklu turniejów MAŁA OLIMPIA CUP 2019. Tym razem rywalizowały ze sobą drużyny z rocznika 2011.

Już o 9:30 w hali MOSiR w Kole rozpoczęła się ciekawa rywalizacja sportowa.
W turnieju zagraliśmy 5 meczów, strzeliliśmy 7  goli i straciliśmy 12  bramek.
W fazie grupowej rozegraliśmy 3 mecze. Pierwszą drużyną, z którą zmierzyliśmy się na boisku była ekipą gospodarzy  MKS Olimpia Koło I. Zaczęliśmy, jak się później okazało ze zwycięzcą turnieju. No i …mocną porażką 7:0. Następny mecz, wyrównany ale bezbramkowy z Oranje Sport Konin I zremisowaliśmy 0:0.  Trzeci mecz z LKS Ślesin II, zdecydowanie wygraliśmy 3:1.

Mimo że mieliśmy tyle samo punktów w grupie jak Oranje Sport Konin I ,  nie zakwalifikowaliśmy się do ścisłego finału. Zdecydował nasz gorszy bilans bramkowy.W fazie finałowej graliśmy o miejsca o 5 do 8.

Pierwszy z MKS Olimpią Koło II ulegliśmy drugiej drużynie gospodarzy 4:0  . Ostatni mecz , o 7. miejsce zagraliśmy z ekipa LKS Ślesin I, mecz wygraliśmy 1:0.
Kolejna turniejowa przygoda za nami, dużo dobrej gry, nowe doświadczenia na pewno wiele wnoszą w szkolenie młodych piłkarzy.
Turnieje w Kole są bardzo dobrze prowadzone, za organizację i gościnność należy się organizatorom medal!

Był to udany czas dla chłopaków. Każdy z nich zagrał dużo minut z innymi zespołami i o to chodzi! -podsumowuje trener Marcin Mofina

Skład FEA Gostynin Skrzat U-8 : Przemek Winiarski ,Piotr Tworus ,Antek Grusiecki, Borys Kurpiewski, Damian Popovych, Oliwier Michalski, Borys Borkowski, Oliwier Piwoni, Adam Bernaciak, Mateusz Kaczmarek.

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy