7 maja 2018 Gostynin Łąck

wróć do aktualności

Wszyscy wiemy, że to właśnie piłka nożna jest sportem, do którego garnie się najwięcej dzieci. Zachwycają się oczywiście Robertem Lewandowskim, kadrą narodową, ale także klubami Ekstraklasy.

W poniedziałek, 7 maja klub FEA Błękitni Gąbin miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w turnieju Akademii Klasy Ekstra, współorganizowanej przez Ekstraklasę S.A. oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
To był ciepły dzień i trzeba przyznać, że atmosfera turnieju współgrała z aurą. Wszyscy młodzi adepci futbolu, którzy zjawili się na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku, mogli znaleźć coś dla siebie. FEA Błękitni Gąbin reprezentowała swoje miasto w kategorii wiekowej U-9. Podczas turnieju każda z grup – pomiędzy przewidzianymi dla nich zajęciami – mogła sprawdzić między innymi precyzję swoich strzałów oraz ich siłę, a także refleks czy spostrzegawczość.

Zwieńczeniem Akademii Klasy Ekstra było uroczyste wręczenie pamiątkowych medali, pucharów oraz nagród dla uczestników turnieju, którego dokonał wiceprezes Wisły Płock – Tomasz Marzec.

I my tam byliśmy i świetnie się bawiliśmy! Młodzi piłkarze FEA Błękitni Gąbin wrócili z Płocka z medalami!
Zawodnicy z Gąbina prezentowali się pięknie! Młodzi piłkarze wystąpili w nowych strojach ufundowanych przez Pana Roberta Wieczorka, właściciela firmy ŚWIAT DLA TWOJEGO AUTA, i oprócz logo klubu na strojach widnieje również znak firmy naszego sponsora.
Serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie i współpracę z klubem. Niech uśmiech i radość naszych dzieci będą dla Pana najlepszym podziękowaniem za udzieloną pomoc. Wyrażając głęboką wdzięczność za dobre serce i pomoc okazaną naszej drużynie składamy serdeczne podziękowania.

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy