Kontakt i współpraca

Kontakt

W razie pytań lub chęci współpracy zapraszamy do kontaktu:

kontakt@footballeducation.pl

510 457 659

Sponsorzy

Nasi zawodnicy z roku na rok osiągają coraz lepsze wyniki sportowe, a przede wszystkim z uśmiechem na ustach spędzają swój czas, wspólnie bawiąc się i zdobywając nowe, nie tylko piłkarskie umiejętności.

W związku z pragnieniem dalszego, dynamicznego rozwoju naszej Akademii na obecnym etapie jej działalności rozpoczęliśmy poszukiwania sponsora.

W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić się do Państwa z prośbą o przekazanie takiej informacji zaprzyjaźnionym firmom lub bezpośredniego kontaktu do podmiotów lub osób, które mogłyby być zainteresowane wsparciem naszego innowacyjnego, acz dojrzałego projektu.

Dla naszych sponsorów proponujemy rożne formy partnerstwa:

  • Partner strategiczny
  • Partner lokalny
  • Sponsor FEA

W ramach współpracy logotypy partnerów i sponsorów klubu będą zamieszczane na materiałach marketingowych oraz stronie internetowej FEA.

 


* Przesyłając ten formularz dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez UKS Football Education, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy