Dlaczego FEA?

O nas

Football Education Academy to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zawodnika. Rozwijamy w naszych młodych piłkarzach cechy, które pomogą im funkcjonować w profesjonalnym świecie futbolu.

FEA to szkółka piłkarska przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 19 lat pragnących uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu piłkarskim według metodologii FEA. Nasi adepci będą mieli szansę podnosić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów, korzystających z szerokiej wiedzy oraz najwyższej jakości sprzętu do treningu piłkarskiego.

Nasza wizja

Naszym celem jest dostarczenie klubowi oraz światu futbolu w pełni wyszkolonych i profesjonalnych zawodników, którzy w wieku seniorskim mieliby reprezentować swoje umiejętności na możliwie najwyższym szczeblu rozgrywek piłkarskich. W całościowym planie rozwoju piłkarza, dążymy do wyszkolenia inteligentnego zawodnika będącego sumą nieprzeciętnych umiejętności technicznych, taktycznych, motorycznych oraz mentalnych. Rozwijanie wiedzy szkoleniowej o najnowszą metodologię oraz odpowiedni dobór i poszerzanie kadry trenerskiej są niezbędnymi elementami w realizacji wizji klubu.

FEA to atrakcyjny model futbolu – przede wszystkim spójne szkolenie dla wszystkich grup wiekowych oraz rozwijanie pasji i poznawanie tajników piłki nożnej w przyjaznej atmosferze. Uczymy dyscypliny, która nie jest przykrym doświadczeniem, a kluczem do wspólnego celu. Wszyscy czerpiemy radość z trenowania i wspólnej pasji.

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy