24 listopada 2018 Gostynin

wróć do aktualności

Oranje Cup Konin 2018 to cykl Ogólnopolskich Turniejów pod patronatem Prezydenta Konina Pana Józefa Nowickiego. UKS Football Education Academy zgłosił do zawodów trzy drużyny, w różnej kategorii wiekowej. 24 listopada klub oraz miasto Gostynin reprezentowała drużyna z rocznika 2010.

W Koninie gościły drużyny kilku województw. W zawodach wzięło udział, aż 10 drużyn!
ORANJE SPORT KONIN A, ORANJE SPORT KONIN B, LKS ŚLESIN, PS GNIEZNO, CHROBRY GNIEZNO, KORONA WSCHOWA, SP S.CHAŁAŚKIEWICZA ŁÓDŹ,LPFA ŚMIGIEL, BORUTA ZGIERZ I MY FEA GOSTYNIN.

W naszej grupie walczyliśmy z Oranje Konin B, Borutą Zgierz, Koroną Wschowa i PS Gniezno. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną z Oranje Konin B. Początek był trochę nerwowy, ale z każdą minutą nasza drużyna się rozkręcała i stwarzała sobie sytuacje, lecz nie potrafiliśmy wykorzystać dogodnych okazji. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla Gospodarzy. Kolejnym rywalem była drużyna ze Zgierza. Spotkanie stało na wysokim poziomie, bramkarze obu drużyn bronili bardzo dobrze i dzięki fantastycznym paradom spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Kolejnym rywalem była Korona Wschowa. Niestety mecz przegrany 0:4.Ostatni mecz w grupie z PS Gniezno również okazał się trudny. zakończył się wynikiem 0:2.

Ostatecznie zajmujemy IX miejsce, o które rywalizowaliśmy z drużyną z Łodzi . W tym meczu byliśmy lepszą drużyna i potrafiliśmy to udowodnić. Z rzutu wolnego mocnym strzałem popisał się Krzyś Mitura i nie dał szans bramkarzowi. Druga bramka padła po rzucie karnym wywalczonym przez Olka Kodłubaja , który sam poszkodowany skutecznie wyegzekwował. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla FEA Gostynin. Brawo !

Emocji nie brakowało…były łzy, była radość…cały wachlarz uczuć! Dobry turniej za nami!

Dziękujemy organizatorom za atmosferę i doskonały przebieg turnieju.

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu i piękny doping.

Skład FEA Gostynin Żak U-9

Adam Okupski, Alek Brząkalski, Jan Rutkowski, Jan Szmydt, Krzysztof Mitura, Kacper Wiśniewski, Maciej Stępka, Tymoteusz Różycki , Bartosz Brudnicki, Aleksander Kodłubaj

Super drużyna! Trenujemy i gramy dalej…gramy o marzenia!

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy