26 sierpnia 2019 Gostynin

wróć do aktualności

Football Education Academy Gostynin pragnie serdecznie podziękować firmie Siniat za zakup strojów sportowych dla naszych młodych zawodników!

Stroje piłkarzom rocznika 2008 w imieniu Siniat wręczał Robert Świadek, doradca techniczno – handlowy podczas Międzynarodowego Turnieju Wisła Płock Youth Cup 2019. Na spotkaniu obecny był również trener drużyny Piotr Wilamowski, prezes UKS Football Education Academy Marcin Mofina i rodzice piłkarzy.

Firma Siniat produkuje płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy do ścianek działowych, sufitów, okładzin ściennych i izolacji zewnętrznej. Wiedzą techniczną firma Siniat dzieli ze specjalistami, architektami, drobnymi przedsiębiorcami i dużymi firmami budowlanymi w całej Europie.

Jako główny dostawca i doradca techniczny w ramach tysięcy projektów budowlanych w całym kraju, firma oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie płyt kartonowo-gipsowych oraz doradza partnerom jak sprawić, by ich domy, szkoły, szpitale i miejsca pracy były bardziej suche, cieplejsze, cichsze i bezpieczniejsze.

Siniat jest częścią Etex Group, globalnego producenta materiałów budowlanych. Siniat stanowi część działalności związanej z okładzinami i płytami budowlanymi prowadzonej w Europie, Afryce i Ameryce Południowej.
Siniat sp. z o.o. swoją siedzibę ma w Warszawie przy ul. Przecławska 8 , ale jako wiodący producent w sieci dostaw materiałów budowlanych zapewnia dostawę na następny dzień do setek specjalistycznych dystrybutorów i sprzedawców materiałów budowlanych w całym kraju.
https://www.siniat.pl/pl-pl

 

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy