25 września 2019 Gostynin

wróć do aktualności

23 września w ramach rozgrywek ligowych I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 drużyna FEA Gostynin rozegrała mecz z Królewskimi Płock. Niestety kolejna drużyna z Płocka okazała się lepsza.

W pierwszej połowie grę można ocenić jako wyrównaną . W 10 minucie meczu Królewscy strzelili pierwszą bramkę, ale szybko wyrównaliśmy. W 16 minucie Filip Grzybowski pokonał bramkarza i do końca pierwszej połowy utrzymaliśmy wynik 1:1.
W drugiej połowie równie mocno kontrolowaliśmy grę, aż do 50 minuty. Właśnie w 50 minucie padła kolejna bramka ze strony Królewskich, a 7 minut później kolejna.
Mecz przegraliśmy 3:1.

To był ciekawe i szybkie spotkanie. Drużyna z Płocka zawiesiła nam wysoko poprzeczkę – ocenił trener Piotr Wilamowski

Kolejny mecz odbędzie się 28 września, o godzinie 15.00 z Kasztelanem Sierpc w Gostyninie . Serdecznie zapraszamy do kibicowania! Wygramy!

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Janek Śluborski , Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Oliwier Pewniak, Marcel Wudarczyk, Szymon Broda
Trener : Piotr Wilamowski
Asystent: Tomasz Radecki