5 września 2019 Gostynin

wróć do aktualności

4 września młodzi piłkarze i piłkarka FEA Gostynin rozegrali drugi mecz jesiennej rundy I Ligi Okręgowej U-12 Młodzik D2 . Drugi mecz i drugi wygrany!

Przypominamy, że w pierwszym drużyna FEA Gostynin zmierzyła się z Deltą Słupno i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1 dla FEA Gostynin.

Kolejny mecz odbył się w Sierpcu, a rywalem był Kasztelan Sierpc. Zespół ten wysoko pokonał Deltę Słupno. Wydawało się, że szanse są wyrównane. Ale co się okazało?
Od początku drużyna FEA grała bardzo dobrze, nie dając rywalom szans na wygraną. W 10. minucie meczu Franek Anyszka strzelił pierwszą bramkę. Następnie tuż przed końcem pierwszej połowy Oliwia Marcinkowska podwyższyła wynik na 2:0. W drugiej połowie padła trzecia bramka, jej zdobywcą był Mateusz Bartnicki.
Nasza ekipa młodzików sprawiła nam niezwykłą radość! Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla FEA Gostynin ! W kolejnych dwóch meczach nie straciliśmy żadnej bramki. Brawa dla drużyny! UKS FEA Gostynin zdobył kolejne 3 punkty!

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Łukasz Suwala, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Janek Śluborski , Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Oliwier Pewniak, Marcel Wudarczyk, Adam Zieliński