4 października 2019 Gostynin

wróć do aktualności

2 października o godzinie 16.00 na boisku w Wykowie został zaplanowany kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 . Zawodnicy FEA Gostynin w trudnych warunkach atmosferycznych rozegrali mecz z Deltą Słupno.

Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Była to twarda walka o ligowe punkty. W ostatnich minutach meczu wiele wskazywało, że będzie remis. Sytuacja jednak z korzyścią dla nas uległa zmianie w 58. minucie meczu. Filip Grzybowski zdobył upragnioną bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla FEA Gostynin.

Młodzi piłkarze FEA Gostynin, choć przemoczeni to dumni i szczęśliwi schodzili z boiska. Profesjonalny piłkarz nie boi się deszczu lub zimna! Wielkie brawa dla nich!
Spoglądamy na ligowy terminarz, a tam najbliższy mecz 20 października, o godzinie 15.00 na stadionie w Gostyninie z Błękitnymi Gąbin .
Zapraszamy na trybuny!

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Łukasz Suwała, Marcel Wudarczyk, Kajetan Walczak, Jan Śluborski
Trener : Piotr Wilamowski
Asystent: Tomasz Radecki