16 maja 2018 Łąck

wróć do aktualności

16 maja o godzinie 17.30 na boisku w Łącku został zaplanowany kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 .

Choć warunki atmosferyczne były bardzo trudne, to nie zniechęciło młodych piłkarzy. Z 10 minutowych opóźnieniem dzielnie rozpoczęli grę zawodnicy FEA Łąck oraz Pegaza Drobin. W strugach deszczu, z mokrą piłką radzili sobie doskonale!

W pierwszej połowie padły 4 bramki, 3 dla FEA Łąck oraz 1 dla Pegaza Drobin. Po przerwie zawodnicy FEA wyraźnie uciekli poziomem przeciwnikowi i padły kolejne 3 bramki dla FEA Łąck. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla FEA Łąck. Bramki dla FEA Łąck strzelili: Oliwier Myszkowski 2, Szymon Leśniewski 2, Olaf Dzierżanowski 1, Krzysztof Robak 1.
Młodzi piłkarze FEA Łąck, choć przemoczeni to dumni i szczęśliwi schodzili z boiska. Profesjonalny piłkarz nie boi się deszczu lub zimna! Wielkie brawa dla nich!