3 lutego 2020 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 02.02.2020 roku młodzi piłkarze FEA Gostynin zagrali w Płocku,  w Halowym Turnieju Piłki Nożnej SPATRA CUP dla rocznika 2011. Nasze Żaki zaprezentowały się doskonale!

W turnieju wzięło udział siedem drużyn: Sparta Płock, Pegaz Drobin, Stoczniowiec Płock, Pegaz Drobin II, UKS GOL Brodnica i FEA Gostynin.
Zespół FEA rozegrał 6 meczów w systemie gry czterech zawodników plus bramkarz.
Drużyny grały każdy z każdym. Mecze były rozgrywane bez klasyfikacji końcowej, gdyż organizatorom zależało na jak najwyższym poziomie gry, bez dodatkowej presji wyniku. Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale
Emocje sięgały zenitu. Uśmiech i radość na twarzach dzieci po udanym zagraniu był bezcenną nagrodą dla trenera i rodziców. Niestety, pojawiały się także łzy oraz rozżalenie. Miejmy nadzieję, że satysfakcja z gry doda naszym piłkarzom motywacji do wytrwałej i systematycznej pracy treningowej a zebrane bogate sportowe doświadczenie zaprocentuje w kolejnych startach.

Skład FEA Gostynin: Borys Borkowski, Oliwier Piwoni, Przemek Winiarski, Damian Popovych, Oliwier Michalski, Filip Rybicki, Adam Bernaciak, Antek Grusiecki
Trener: Marcin Mofina
Zdjęcia: Arkadiusz Michalski

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy