2 lipca 2021 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę , 27. czerwca na stadionie MOSIR w Gostyninie młodzi piłkarze, rodzice, kadra oraz liczni goście świętowali 10. urodziny UKS Football Education Academy Gostynin. 

To już 10 lat od kiedy powstał klub. 10 marca 2011 roku został wpisany do ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Gostynińskiego. Dużo i mało, ale podsumowując to był dobrze wykorzystany czas, niezliczone godziny treningów, turnieje, rozgrywki ligowe, obozy.  Były sukcesy i porażki, radość i łzy, a wszystkiemu przyświecał pozytywny cel-rozwijanie pasji do piłki nożnej. Szkolimy, gramy, wychowujemy młode pokolenie. Z radością możemy przyznać, że tworzymy także swojego rodzaju piłkarską rodzinę. Nasz klub tworzą  zawodnicy, ale czego dowodem jest urodzinowy piknik, także ich bliscy oraz wiele wspierających nas ludzi i firm.  

Urodziny klubu, choć w tak  wyjątkowo trudnym czasie postanowiliśmy świętować cały rok. Niedzielny piknik już za nami, odbył się w sportowo- piknikowej atmosferze. Uczestników przywitał prezes, pan Marcin Mofina. Wśród gości był Burmistrz Miasta Gostynina Pan Paweł Kalinowski, Wicestarosta Gostynina Pani  Maria Wróblewska, przedstawiciele POZPN w osobie Pana Piotra Sikory, trenerzy związani klubem, nasza obsługa medyczna- Pan Tomasz Biegański oraz nasi sponsorzy: Drukarnia SZMYDT ( jednocześnie rodzice naszego zawodnika) oraz przedstawiciel firmy PHU ,, PIK” sp.j. Pan Grzegorz Bajerowicz. W ramach podziękowań grono gości uhonorowane zostało pamiątkowymi statuetkami. Finałem oficjalnych obchodów był urodzinowy tort.

Młodzi  piłkarze, którzy tak naprawdę byli jubilatami tego dnia, mieli moc atrakcji. Emocje wzbudzały mecze rozgrywane między dziećmi i rodzicami ( rodziców musieli wspierać trenerzy), a także pokaz Mistrza Polski RedBull Football Frestyler Dawida Krzyżanowskiego. Bawił Bubble Football, gdy zawodnicy poruszali się po boisku w przezroczystych kulach wypełnionych powietrzem. Cieszył Piłkarski Dart, 5 metrowa dmuchana tarcza, która sprawdzała celność strzałów . Było mobilne boisko do gry 1:1 i pomiar siły strzału. To był niesamowity dzień. Ale jak wspomnieliśmy, świętujemy dalej…Czekają nas kolejne niespodzianki i atrakcje! 

Za zaangażowanie w życie klubu Football Education Academy Gostynin dziękujemy przede wszystkim Rodzicom zawodników. Dziękujemy Państwu także za pomoc w organizacji pikniku. Serdeczne podziękowania składamy Piekarni DUBIELAK, Drukarni SZMYDT, firmie Kellogg’s ( Pringles) z Kutna, Pani Monice Ignaczak i SP w Zwoleniu za wypożyczenie stołów, krzeseł i namiotu oraz Panu Rafałowi Węclewskiemu za transport.

 

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy