12 października 2020 Łąck

wróć do aktualności

Dobra passa młodych piłkarzy FEA Łąck nie opuszcza. 12 października drużyna Młodzików rozegrała mecz wyjazdowy w Słupnie. Delta Słupno okazała się wymagającym przeciwnikiem.  Wynik: 2:3 dla FEA Łąck trzeba przyznać był wypracowany.

Mecz od pierwszego gwizdka był wyrównany. W 26 minucie jednak straciliśmy bramkę. Po wielu składnych akcjach,  jednym i drugim skrzydłem, udało nam się strzelić bramkę z 20 metrów. Tym zagraniem Oliwia Marcinkowska wyrównała stan meczu na 1:1. Z takim bilansem bramek skończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie gospodarze postawili nam trudne warunki. Grali bardzo dobrze.  Piłka na mokrym i grząskim boisku znów trafiła w naszą bramkę. Po naszym błędzie Delta prowadziła 2:1. Ale na szczęście wyrównanie przyszło szybko. Filip Grzybowski prawym skrzydłem wywalczył rzut rożny, a Norbert Baranowski zamienił go bezpośrednio na bramkę na 2:2. Minutę później kapitan Bartek Kamiński, ambitny zawodnik, powalczył o piłkę w środku boiska. Dryblingiem przeszedł dwóch obrońców i z 12 metrów, pięknym strzałem w okienko wyprowadził nas w prowadzenie. Wyniku 3:2 nie oddaliśmy do końca.

Drużyna pokazała charakter i ambicje! Przegrywaliśmy 2 razy w tym spotkaniu! Jestem z nich dumny.  Brawo dla całej ekipy– z radością komentuje trener Tomasz Radecki.

Skład FEA Łąck: Michał Anyszka, Jakub Bednarczyk, Adam Okupski, Norbert Baranowski, Bartosz Kamiński, Staś Urbanek, Oliwia Marcinkowska, Filip Grzybowski, Jan Tomasik, Mikołaj Ciesielski, Jacek Wróblewski, Adam Świerzyński, Adam Gołaszewski, Tymoteusz Różycki

Trener: Tomasz Radecki

Zdjęcia: Aneta Marcinkowska

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy