28 września 2022 Gostynin

wróć do aktualności

25, września 2022 roku odbyła się ósma kolejka rozgrywek w I lidze okręgowej Młodzik U-13. Podopieczni trenera Roberta Ratajskiego rozegrali mecz wyjazdowy z Kasztelanem Sierpc.

O godzinie 11.00 zawodnicy FEA Gostynin pełni energii rozpoczęli mecz w Sierpcu z rówieśnikami Kasztelana. Nasza ekipa stanęła na wysokości zadania. Do Gostynina Młodzicy wrócili z 3. punktami. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla FEA Gostynin.

Bramki strzelili:  Tymoteusz Różycki”, Bartosz Krysiak 17″

Brawa dla całej drużyny!

-Do przerwy prowadziliśmy 2:0. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, ale nie udało się strzelić. W drugiej połowie straciliśmy bramkę na własne życzenie-komentuje trener Robert Ratajski

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt (BR), Jan Rutkowski, Bartosz Krysiak, Aleksander Kodłubaj,  Adam Okupski, Olivier Michalak, Mateusz Baranowski, Kacper Wiśniewski, Filip Rybicki, Jakub Zagórowski, Olaf Chmielecki, Marcel Stańczak, Tymoteusz Różycki
Trener: Robert Ratajski