2 października 2022 Łąck

wróć do aktualności

3 punkty dla FEA Łąck w I lidze Trampkarz U-14 C2 ze Świtem Staroźreby

W piątek 30 września o godzinie 17:00 na stadionie w Łącku zespół Trampkarzy U-14 zagrał mecz w V kolejce I ligi okręgowej U-14 C2 z drużyną Świt Staroźreby.  Nasz zespół od pierwszej minuty dyktował rywalom warunki gry i szybko objął prowadzenie po bramce Dawida Niewiadomskiego w 7 minucie meczu. Wraz z dalszym rozwojem gry nasza drużyna zdecydowanie przeważała i strzelała kolejne bramki. Do przerwy nasz zespół prowadził 6:0.

FEA ŁĄCK vs ŚWIT STAROŹREBY 6:1

Bramki strzelili : Dawid Niewiadomski ‚7 ’21 , Adam Koźluk ’14, ’37, Stanisław Urbanek ’29, Adam Okupski ’32

Bardzo dobra gra naszej drużyny w pierwszej połowie ustaliliśmy wynik meczu 6:0 a w drugiej połowie kontrolowaliśmy grę I dalej przeważaliśmy chodź nie ustrzegliśmy się błędów w ustawieniu i w obronie stracona bramka po kontrze gości.” – relacjonuje trener Tomasz Radecki.
Skład FEA Łąck: Igor Wiśniewski, Adam Okupski, Jakub Bednarczyk, Konrad Łapiński, Bartosz Kamiński, Jacek Wróblewski, Kajetan Politowicz, Stanisław Urbanek,  Dawid Niewiadomski, Adam Koźluk, Patryk Zambrzycki, Filip Grzybowski, Michał Maćkowiak, Wiktor Zarzycki,  Adam Świerzyński.
Trener: Tomasz Radecki