29 września 2019 Gostynin

wróć do aktualności

W meczu I Ligi Okręgowej U-12 Młodzik U-12 D2 UKS Football Education Academy Gostynin wygrał z Kasztelanem Sierpc 4:1 (1:0). Mecz odbył się 28 września w Gostyninie.

Rozgrywki ligowe to duże wyzwanie, wynik wydaje się być efektem naszej pracy , ale nie do końca tak bywa.
Po porażce z Królewskimi potrafiliśmy wyciągnąć pozytywne wnioski i w kolejnym spotkaniu z Kasztelanem Sierpc sięgnęliśmy już po zwycięstwo. W pierwszej połowie już w 7 minucie po strzale Franka Anyszki uzyskaliśmy prowadzenie. Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Następnie w 35 minucie Oliwia Marcinkowska podwyższyła stan meczu na 2:0.  W drugiej połowie padły jeszcze dwie bramki dla FEA, obie w wykonaniu Mateusza Bartnickiego. Honorową bramkę Kasztelan Sierpc, strzelił w ostatnich minutach meczu.

Brawa dla drużyny i gratulacje dla trenera.

Po ośmiu kolejkach mamy więc 13 punktów i można powiedzieć, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. W tej sytuacji spoglądamy na ligowy terminarz, a tam najbliższy mecz 2 października, o godzinie 16.00 w Wykowie z Deltą Słupno.

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Oliwier Pewniak, Łukasz Suwała
Trener : Piotr Wilamowski
Asystent: Tomasz Radecki
Sędzia: Oskar Kosmowski