6 listopada 2022 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 6 listopada o godzinie 14.00 drużyna Młodzików D2 U12 zagrała ostatni mecz w ramach rozgrywek ligowych Płockiej II Ligi Okręgowej U-12.

Mecz z Błękitnymi Gąbin odbył się na stadionie w Gostyninie. Od pierwszej minuty to był dobry mecz w naszym wykonaniu. Zawodnicy wyszli na boisko skoncentrowani. Dużo sytuacji bramkowych zaowocowało wynikiem 4:0 dla FEA Gostynin.

Bramki strzelili: Filip Rybicki 3, Przemysław Winarski 1 

Skład FEA Gostynin U-12: Borys Borkowski, Szymon Matusiak, Adam Bernaciak, Antek Grusiecki, Aleksander Ignaczak, Przemysław Winiarski,  Jakub Golus, Filip Rybicki,  Oliwier Piwoni, Kacper Słomkowski, Kacper Kijek
Trener:  Marcin Mofina

Z wielką radością informujemy, że drużyna Młodzików FEA Gostynin z I miejsca w tabeli II ligi okręgowej D2 Młodzików awansowała do I ligi.

Cieszy mnie gra moich zawodników w tym sezonie. Teraz wspólnie się cieszymy. Przed nami duże wyzwanie! Chwila odpoczynku i już od następnego treningu intensywna praca– komentuje trener Marcin Mofina

Podsumowując, podopieczni trenera Marcina Mofiny zagrali 12 meczów, 9 wygranych, 1 remis i 2 porażki. Drużyna w sumie strzeliła 49 bramek i 21 straciła. W tym sezonie Młodzicy FEA Gostynin zdobyli 28 punktów.

Gratulujemy Zawodnikom oraz Trenerowi Marcinowi Mofinie. 
Dziękujemy za grę, wolę walki i za awans !
Dziękujemy również Rodzicom za zaangażowanie, zaufanie i niezawodny doping! 
Wszystkim Kibicom kłaniamy się i bądźcie z nami!

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy