21 grudnia 2019 Łąck

wróć do aktualności

W minioną sobotę, 14 grudnia  drużyna FEA Łąck wzięła  udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Baruchowo CUP 2019” . Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie dla Pokoleń Rodzina, przy współudziale Starostwa Powiatowego we Włocławku i GOKSiR w Baruchowie.

W kategorii Orlik (rocznik 2009) udział wzięło 10 zespołów z powiatu włocławskiego, powiatu gostynińskiego oraz z Włocławka. Rozgrywki trwały ok. 6 godzin. Gra przebiegała na bardzo wyrównanym, wysokim poziomie, jednak rywalizacja była bardzo zagorzała i emocjonująca.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce – DWUNASTKA WŁOCŁAWEK

II miejsce – MŁODA WŁOCŁAWIANKA I

III miejsce – GKS BARUCHOWO

IV miejsce – POWER CHODECZ

v miejsce -FEA ŁĄCK

Wszystkich piłkarzy, zarówno tych, którzy wywalczyli najwyższe miejsca na podium tych, którzy byli poza nim, nagrodzono pucharami, pamiątkowymi medalami .  Oprócz nagród zespołowych wręczone zostały nagrody indywidualne.

Najlepszego zawodnika w każdej drużynie wybierał (typował) trener danego zespołu. Wyróżnionym zawodnikiem FEA Łąck został Łukasz Suwała. Brawa dla niego i całej drużyny.

Oprócz zaciętej rywalizacji sportowej na boisku, dzieci co jakiś czas odwiedzał Święty Mikołaj częstując je słodyczami.

Skład FEA Łąck: Michał Anyszka, Łukasz Suwała, Bartosz Kamiński, Staś Urbanek, Michała Zieliński, Filip Grzybowski, Norbert Baranowski, Mikołaj Ciesielski