3 października 2022 Gostynin

wróć do aktualności

Bez punktów Trampkarze FEA Gostynin U-15 w meczu z Orkanem Sochaczew

W niedzielę 2 października o godzinie 11:00 na głównej płycie stadionu w Gostyninie nasza drużyna trampkarzy U-15 podejmowała zespół Orkana Sochaczew. Drużyna gości , która aktualnie jest liderem I ligi okręgowej U-15 C1 potwierdziła swoją grą , że jest na górze ligowej tabeli.  Choć gra od pierwszych minut wyglądała wyrównanie to wraz z upływem czasu drużyna gości prowadziła coraz śmielsze ataki na naszą bramkę. Nasz zespół odpowiadał rywalowi do momentu , w którym po błędzie w obronie tracimy pierwszego gola. Niestety kolejne błędy skutkują, że do przerwy zespół z Sochaczewa prowadzi różnicą trzech goli.

Po przerwie nasz zespół szybko traci kolejną bramkę i rywale odskakują wynikiem na 0:4 . W 56 minucie Kajetan Walczak zdobywa gola dla naszej ekipy. Jednak to drużyna gości w 62 minucie pieczętuje swoją przewagę bramką, Do końca spotkania wynik meczu nie uległ zmianie i tym samym musimy przełknąć gorycz porażki.

Dzisiejszego dnia zespół Orkana wykorzystał wszystkie nasze błędy i zasłużenie wygrał. Mimo wyniku jestem zadowolony z gry dzisiejszego dnia a przede wszystkim postawy chłopców 2010 rocznika którzy nie odstają od starszych kolegów.”- komentuje trener Piotr Wilamowski

FEA Gostynin vs Orkan Sochaczew 1:5

Kolejny mecz u siebie 9 września o godzinie 11:00 z drużyną Pogoni Słupia.

Skład FEA Gostynin: Marcel Wudarczyk, Jan Szmydt, Piotr Biegański, Łukasz Suwała,  Oliwia Marcinkowska, Jakub Radecki,  Kacper Bajerowicz, Mateusz Bartnicki, Kajetan Walczak, Michał Garwacki, Bartosz Kamiński, Oliwier Pewniak, Adam Winnicki, Julian Olszewski, Filip Grzybowski, Szymon Broda.
Trener: Piotr Wilamowski