11 czerwca 2023 Gostynin

wróć do aktualności

W ramach rozgrywek Płockiej I Ligi Okręgowej D1 drużyna Młodzików FEA Gostynin rywalizowała z Kasztelanem Sierpc. Mecz odbył się 4 czerwca w Sierpcu.

Wynik meczu: 0:3 dla FEA Gostynin

Boisko w Sierpcu nigdy nie należało do naszych ulubionych i tak było również tym razem . Dość długo nie mogliśmy przełamać linii defensywnej rywala , lecz cały czas byliśmy konsekwentni.  I…. w końcu osiągnęliśmy cel ! Za sprawą bramki zdobytej przez Bartka Krysiaka objeliśmy prowadzenie. Do przerwy wynik nie ulegał już zmianie . Po przerwie kontynuowaliśmy naszą dobra grę i strzelilśmy jeszcze dwie bramki. Na 2:0 podwyższa wynik Tymek Różycki, a 3. bramkę gospodarze strzelają sobie sami, przy bardzo dużym udziale naszego kapitana. Mecz kończy się wynikiem 3:0– relacjonuje spotkanie trener Robert Ratajski

Przed nami ostatni mecz tego sezonu. 12 czerwca o godzinie 19.00 będziemy podejmować na stadionie w Gostyninie drużynę Delty Słupno. Zapraszamy na trybuny!

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt, Marcel Stańczak, Tymoteusz Różycki, Aleksander Kodłubaj, Adam Okupski, Jan Rutkowski, Olivier Michalak, Bartosz Krysiak, Patryk Przybylski, Jakub Zagórowski, Filip Rybicki, Olaf Chmielecki, Szymon Waćkowski, Mateusz Baranowski

Trener: Robert Ratajski