6 września 2020 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 06 września najmłodsi uczestnicy rozgrywek ligowych POZPN UKS Football Education Acadamy Gostynin z uśmiechami na twarzy i chęcią rywalizacji stawili się na obiekcie Wisły Płock w celu zdobywania bagażu doświadczeń.

Warto zwrócić uwagę, że dziś wystąpili po raz pierwszy w zawodach ligowych. Duże wyzwanie potęguje sytuacja epidemiologiczna i związany z pandemią reżim sanitarny. Wszyscy zawodnicy musieli pozostawić rodziców przed bramą obiektu Wisły Płock. Dzielne 7 i 6-latki pod opieką trenera, niestety bez kibiców przystąpiły do  pierwszej w swoim życiu ligowej rywalizacji.

Już o 9.30 młodzi piłkarze drużyny Skrzat U-8 spotkali się na murawie z Lwowianką Lwówek , po przerwie z Pegazem Drobin, następnie zagrali dwa mecze z SSM Wisłą Płock. 

Jest to dziecięca liga piłkarska, w związku z tym nie obowiązuje w tych rozgrywkach punktacja. Celem zawodów jest szkolenie i dobra zabawa. Dzieci nie poddawane są presji wyników.

Brawa dla całej drużyny za odwagę, za grę i piłkarską postawę. 

Skład FEA: Mikołaj Lewandowski, Oskar Michalak, Antek Węclewski, Filip Sech, Marcel Domagalski, Kuba Lewandowski, Wiktor Muszyński, Filip Fudała

Trener: Marcin Mofina

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy