23 października 2020 Gostynin

wróć do aktualności

19 października o godzinie 16.00 drużyna FEA Gostynin zagrała mecz wyjazdowy w ramach rozgrywek rundy jesiennej I ligi Okręgowej D1 Młodzik U-13.  Nasz zespół zmierzył się z drużyną Deltą Słupno. Mecz zakończył się wygraną 2:0 dla FEA Gostynin.

W meczu padły dwie bramki. W 29. minucie pierwszego gola strzeliła Oliwia Marcinkowska, co niewątpliwie dało nam przewagę. Mimo że mecz był zacięty, wynik ustanowili w 51 minucie gospodarze, po samobójczej bramce spotkanie zakończyło się zwycięstwem  2:0 dla FEA Gostynin.

Brawa dla całej drużyny i trenera!

Mecz walki z jednej i z drugiej strony, który wygrywamy. Wygrywamy…po naprawdę fajnej i ciekawej dla oka grze. Zostały 3 mecze do końca rozgrywek, w których chciałbym widzieć takie zaangażowanie jak dziś- podsumowuje trener Piotr Wilamowski

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Kuba Radecki, Adam Winnicki,  Filip Grzybowski, Łukasz Suwała, Mateusz Bartnicki, Szymon Broda, Kacper Bajerowicz, Oliwia Marcinkowska, Kajetan Walczak, Franek Anyszka, Marcel Wudarczyk, Adam Zieliński, Norbert Baranowski, Bartek Kamiński

Trener: Piotr Wilamowski