29 października 2022 Gostynin

wróć do aktualności

W środę, 26 października o godzinie 17.15 drużyna Młodzików D1 U13 zagrała trzynasty mecz w ramach rozgrywek ligowych MZPN.

Mecz jeden z najtrudniejszych, bo z silnym rywalem. Na stadionie w Gostyninie spotkaliśmy się z Deltą Słupno. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę w 57 minucie strzelił Szymon Waćkowski.

Drugi mecz z serii bardzo ciężkich po spotkaniu z Wisłą Płock, w którym zespół pokazuje serce i charakter do walki .Bardzo dobra pierwsza połowa i jeszcze lepsza druga w naszym wykonaniu. Mimo tego, że przegrywaliśmy 1:0 potrafiliśmy odrobić straty i po zespołowej akcji oraz bramce Szymona Waćkowskiego remisujemy z liderem rozgrywek . Brawo drużyna–relacjonuje trener Robert Ratajski

Brawo ekipa, brawo trener!

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt (BR), Jan Rutkowski,  Aleksander Kodłubaj, Marcel Stańczak, Szymon Waćkowski, Adam Okupski, Olivier Michalak, Filip Kalinowski, Bartosz Krysiak, Mateusz Baranowski, Tymoteusz Różycki, Filip Rybicki, Olaf Chmielecki, Kacper Wiśniewski, Filip Kalinowski
Trener: Robert Ratajski