21 marca 2023 Gostynin

wróć do aktualności

W poniedziałek, 20 marca drużyna FEA Gostynin rozegrała pierwszy w rundzie wiosennej mecz w ramach I ligi okręgowej U12 D2 MZPN.

Na boisku w Sochaczewie młodzi piłkarze FEA Gostynin rywalizowali z rówieśnikami Orkana Sochaczew. Był to doskonały debiut ekipy z Gostynina. Pierwszy mecz ligowy i co cieszy-wygrany. Zawodnicy FEA Gostynin pokonali Gospodarzy 1:3. Brawa dla całej drużyny!

Bramki strzelili: Oskar Michalak, Filip Rybicki oraz bramka samobójcza

Po samobójczej bramce bramkarza Gospodarzy i bramce  Oskar Michalaka, do przerwy prowadziliśmy 2:1. W drugiej połowie kapitan- Filip Rybicki ustalił wynik w 60 minucie meczu na 3:1. Bardzo dobrze zagraliśmy pierwszy  mecz w lidze. Cieszy postawa całej drużyny oraz młodszych zawodników z rocznika 2013– relacjonuje trener Tomasz Radecki

Serdecznie dziękujemy w imieniu drużyny i klubu FEA Gostynin firmie Cherry Trans i Husar za udostępnienie busa dla zawodników.  Dziękujemy także Rodzicom za organizacje i pomoc podczas wyjazdu.

Skład FEA Gostynin: Borys Borkowski, Szymon Matusiak, Adam Bernaciak, Filip Rybicki, Aleksander Ignaczak, Kacper Kijek, Antoni Grusiecki, Jakub Golus, Oskar Michalak, Bartosz Rojewski, Antoni Węclewski, Miłosz Koral, Antoni Gientka, Maksymilian Łykowski
Trener: Tomasz Radecki