10 października 2020 Łąck

wróć do aktualności

Jesień 2020 to bardzo intensywny okres i dobry czas dla młodych piłkarzy  FEA Łąck. Trwa jesienna runda jesiennej II Ligi Okręgowej D2, w której ciekawie prezentuje się nasz zespół.

13 września na stadionie w Łącku zawodnicy FEA Łąck zmierzyli się z rówieśnikami Mazura Gostynin. Wynik: 4:1 dla FEA Łąck.  Bramki strzelili: Bartosz Kamiński (12′), Oliwia Marcinkowska (17′) , Oliwia Marcinkowska (50′), Norbert Baranowski (57′). Brawo dla całej ekipy! Ale co dalej?

Kolejny mecz odbył się 18 września w Szczawinie. Gospodarzami oraz rywalami była drużyna Zorzy Szczawin. Spotkanie zakończyło się pomyślnym wynikiem dla FEA Łąck- wynik 7:2. Stanisław Urbanek (1′), Filip Grzybowski (24′) , Adam Świerzyński (36′), Adam Świerzyński (40′), Filip Grzybowski (42′), Filip Grzybowski (55′). W 14 minucie padła  bramka samobójcza.  Wysokie zwycięstwo sprawiło nam wiele radości.  Ale co dalej?

Mecz 10. kolejki odbył się 10 października. Tym razem jako gospodarze podejmowaliśmy na stadionie w Łącku drużynę Świtu Staroźreby. Mecz okazał się wyrównany i zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla FEA Łąck w 26 minucie strzelił Tymek Różycki, a w 32. wyrównał wynik meczu zawodnik Świtu.

A co dalej? Dowiemy się już w poniedziałek! 12 października FEA Łąck rozegra kolejny mecz ligowy, tym razem ze Deltą Słupno. Trzymamy kciuki!

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy