2 kwietnia 2019 Bez kategorii

wróć do aktualności

W dniu 29 marca 25 zawodników Football Educaton Academy wzięła udział w dziecięcej eskorcie podczas meczu Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Zagłębiem Lubin.

Liczna grupa młodych piłkarzy FEA wraz z rodzicami , trenerami oraz klubową maskotką- Edusiem wybrała się do Płocka, na stadion im. Kazimierza Górskiego wspólnie kibicować drużynie Wisły.

Dla zawodników FEA najważniejszym punktem dnia było zdecydowanie wyprowadzanie piłkarzy i sędziów. Po ostatnich wskazówkach dotyczących wyjścia, w tunelu pojawili się zawodnicy obu drużyn oraz trójka sędziowska. Jeszcze tylko przybicie piątek, odliczanie ekipy telewizyjnej i nasi mali piłkarze z uśmiechem na twarzach i w blasku fleszy zadebiutowali na boisku Ekstraklasy. Po powitaniu kibiców i drużyn musieliśmy opuścić plac gry i zająć miejsca w specjalnie przygotowanym dla nas sektorze. Tam wraz z mocną reprezentacją klubu FEA skupiliśmy na oglądaniu meczu i dopingowaniu zawodnikom.

Miejmy nadzieję, że w przyszłości wychowankowie UKS Football Education Academy będą mieli możliwość jako zawodnicy Ekstraklasy wyprowadzać dzieci na mecz. Aby tak się stało, potrzebne jest jednak kilka czynników: ziarenko talentu, gram szczęścia, hektolitry wylanego potu na treningach oraz baaaaaaardzo dużo ciężkiej i wytrwałej pracy. Tak więc do dzieła mali piłkarze!

Dziękujemy Wiśle Płock za wyróżnienie w formie eskorty zawodników FEA oraz za ufundowanie biletów dla rodziców.

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy