7 lipca 2020 Gostynin

wróć do aktualności

W sobotę, 4. lipca najmłodsi zawodnicy FEA, po przerwie wywołanej COVID-19 wrócili do rozgrywek ligowych POZPN.  Młodzi piłkarze z uśmiechami na twarzy i chęcią rywalizacji stawili się na obiekcie Wisły Płock w celu zdobywania następnego bagażu doświadczeń.

Już o 9.00  młodzi drużyna FEA Gostynin Żak U-9 spotkała się na murawie z SSM Wisła Płock I , po przerwie z Deltą Słupno, następnie z Pegazem Drobin i na koniec ze Stoczniowcem Płock.

Jest to dziecięca liga piłkarska, w związku z tym nie obowiązuje w tych rozgrywkach punktacja. Niestety nie możemy pochwalić się wynikami, Pamiętamy jednak, że celem zawodów jest szkolenie i dobra zabawa. Dzieci nie poddawane są presji wyników.

I o to chodzi, aby młodzi miłośnicy futbolu prezentowali swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze.
Płocka Liga Żak dostarcza wiele emocji i radości zawodnikom i trenerowi. Niestety w związku z pandemią rodzice nie mogli dopingować drużynie. Czekamy na otwarcie trybun dla kibiców.

Skład FEA Gostynin Żak-U9 : Piotr Tworus(BR), Alan Badek,  Antoni Grusiecki, Adam Bernaciak, Oliwier Piwoni, Filip Rybicki, Filip Kucharski, Nicolas Dołęgowski, Przemek Winiarski

Trener: Marcin Mofina

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy