27 marca 2022 Łąck

wróć do aktualności

26. marca drużyna FEA Łąck Młodzik U-13 zainaugurowała sezon rozgrywek I ligi Okręgowej D1 rundy wiosennej 2021/22.

Rywalem był faworyt SSM Wisa Płock. Mecz odbył się o godzinie 14.00 na stadionie w Łącku.

Do 58 minuty przegrywaliśmy 0:1. Postawiliśmy przeciwnikom trudne warunki. W 59 minucie w wyniku rzutu karnego drużyna SSM ustanowiła wynik meczu na 2:0. Przegraliśmy, ale nie do końca można ten mecz potraktować jako porażkę– komentuje trener Tomasz Radecki

Skład FEA Łąck: Jan Szmydt, Łukasz Suwała, Bartek Kamiński, Jakub Bednarczyk, Filip Grzybowski, Jacek Wróblewski, Tymek Różycki, Konrad Łapiński, Kacper Łapiński, Michał Anyszka, Adam Okupski, Staś Urbanek, Kajetan Politowicz, Patryk Zambrzycki, Dawid Niewiadomski
Trener: Tomasz Radecki