4 lutego 2021 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 24 stycznia, w hali sportowej MOSIR w Gostyninie, odbyła się trzecia edycja  Halowego Turniej Piłki Nożnej Piłki Nożnej o Puchar Football Education Academy Gostynin w kategorii Młodzik U-13 rocznik 2008.

Pomysłodawcą i organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Football Education Academy Gostynin .
W rozgrywkach przeznaczonych dla zawodników urodzonych w 2008 roku i młodszych wzięło udział 6 drużyn: KS Kutno, Stoczniowiec Płock, AP Młody Lubień, Delta Słupno, FEA Gostynin I, FEA Gostynin II.
FEA Gostynin reprezentowały dwie drużyny. Zawody otworzył i przywitał przybyłe drużyny Prezes UKS FEA Gostynin Pan Marcin Mofina,

Ze względu na sytuację pandemiczną podczas turnieju trybuny były puste. To wydarzenie sportowe odbyło się z zachowaniem wszelkich rygorów, obostrzeń i zaleceń związanych z pandemią Covid -19.

Choć bez dopingu kibiców młodzi piłkarze zgodnie z naszym mottem Grali o marzenia i dawali z siebie wszystko!  Od pierwszego gwizdka rywalizacja była zacięta, a zawodnicy wkładali całe serca w grę.

Zespoły rywalizowały na zasadzie ,, każdy z każdym”, po 17 minut. Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 punkty, za remis 1, za porażkę 0.
W sumie odbyło się  15 piłkarskich spotkań, które przyniosły niesamowite wrażenia i wspaniałe bramki.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna KS Kutno!

Choć najważniejszym celem była zabawa i promowanie tak pięknego sportu jakim jest piłka nożna, zobowiązani jesteśmy podać klasyfikację końcową turnieju.

1. KS Kutno
2. FEA Gostynin I
3. Stoczniowiec Płock
4. FEA Gostynin II
5. AP Młody Lubień
6. Delta Słupno
Serdecznie gratulujemy!

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju zostały uhonorowane pucharami, Przyznano także trzy wyróżnienia w postaci statuetek.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Aleksander Kłys z drużyny Stoczniowiec Płock
Najlepszym bramkarzem Maciej Karolak -zawodnik drużyny KS Kutno
Królem strzelców turnieju została Oliwia Marcinkowska , zawodniczka FEA Gostynin
To wielkie wyróżnienie! Brawa!

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą postawę sportową.

Oczywiście zgodnie z tradycją gościnności przybyłym drużyną był zapewniony ciepły obiad, a także słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice zawodników FEA. Serdeczne podziękowania kierujemy w Państwa stronę. Było pysznie!

Dziękujemy Panu Tomaszowi Biegańskiemu za opiekę medyczną oraz zdjęcia, dzięki którym zostało utrwalone to wydarzenie.
Dziękujemy sędziom Panu Oskarowi Kosmowskiemu i Panu Mateuszowi Dobieńskiemu za sprawne prowadzenie meczów.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów dla Firmie PHU PIK sp.j., Firmy Alumi sp.z o.o. sp.k, Kozice oraz dla Firmy Cherry sp.z o.o z Gostynina za wsparcie finansowe organizacji turnieju. Dziękujemy Państwu Ewie oraz Krzysztofowi Szmydt z firmy Szmydt. FHU Drukarnia za pomoc w oprawie graficznej.

Ponadto dziękujemy trenerom za zaangażowanie i pomoc w organizacji zawodów oraz przygotowanie drużyn FEA Gostynin.
Podziękowania składamy także na ręce wszystkich, którzy ofiarowali pomoc w organizacji tego piłkarskiego wydarzenia a szczególnie Rodzicom z grupy Młodzik U-13 FEA Gostynin.

Skład FEA Gostynin I: Marcel Wudarczyk, Filip Jaskulski, Adam Winnicki, Łukasz Suwała, Szymon Broda, Oliwia Marcinkowska, Mateusz Bartnicki, Jakub Radecki, Oliwier Pewniak

Skład FEA Gostynin II: Michał Anyszka, Piotr Biegański, Antoni Pruszyński, Norbert Baranowski, Filip Grzybowski, Franek Anyszka, Artur Świerzyński, Jan Śluborski, Kacper Bajerowicz,

Trener: Piotr Wilamowski  Asystent: Tomasz Radecki

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy