12 kwietnia 2021 Łąck

wróć do aktualności

Tego nam brakuje… piłki, boiska i rozgrywek ligowych! Niestety wszelkie rozgrywki zostały zawieszone.

Ostatni mecz ligowy, kiedy była możliwość rozegrać odbył się 23 marca. Klub FEA Łąck w ramach rozgrywek I Ligi Okręgowej D 2 Młodzik U-12 był gospodarzem i podejmował na boisku w Łącku drużynę Stoczniowca Płock. To był pierwszy mecz ligowy w sezonie 2020/2021 rundy wiosennej. Niestety rywal okazał się lepszy i przegraliśmy 1:3.

Podsumowując, mimo przegranej zagraliśmy dobrze, ale…tylko w drugiej połowie. Goniliśmy wynik. Po pierwszej połowie schodziliśmy z boiska z wynikiem 0:2. Po przerwie udało nam się po dośrodkowaniu Norbert Baranowskiego z rzutu rożnego,  do pustej bramki strzeli bramkę Filip Grzybowski.  Szkoda,  że tak późno zareagowaliśmy. Popełniliśmy dużo błędów w obronie i nie podjęliśmy walki w 1 połowie– ocenia  trener Tomasz Radecki

Drużyna czeka na kolejne rozgrywki, czeka trener i kibice. Zaplanowane rozgrywki zostały zawieszone. Liczymy, że wrócimy jeszcze w kwietniu na boisko i napiszemy o naszej radości, wygranym meczu.

Skład FEA Łąck: Michał Anyszka, Łukasz Suwała, Filip Klinowski, Norbert Baranowski, Bartek Kamiński, Tymek Różycki, Filip Grzybowski, Adam Okupski, Staś Urbanek, Jan Szmydt, Bartek Krysiak, Olek Kodłubaj, Adam Świerzyński, Mikołaj Ciesielski, Jacek Wróblewski, Jan Tomasik, Adam Gołaszewski, Filip Domański

Trener: Tomasz Radecki