14 czerwca 2022 Łąck

wróć do aktualności

11 czerwca o godzinie 17.00 w ramach rozgrywek I ligi okręgowej D1 Młodzik U-13 młodzi piłkarze FEA Łąck zagrali mecz wyjazdowy ze Świtem Staroźreby.

Wynik meczu mimo słabego początku okazał się rewelacyjny. Pokonaliśmy Gospodarzy 1:6.

Bramki strzelili: Bartek Kamiński ’11, Staś Urbanek ’28, Kuba Bednarczyk ’21, Bartek Kamiński ’35, Kuba Bednarczyk ’51, Oliwia Krzemińska 60′ + 1( bramka samobójcza dla FEA Łąck)

Brawa dla całej drużyny i trenera!

Cieszę się z gry i wyniku! Kontrowaliśmy grę. Ale był stres, Gospodarze nas zaskoczyli i pierwsi strzeli na 1:0. Jak się okazało dało  to nam kopa i chęć do gry– komentuje trener Tomasz Radecki

Już jutro, 15 czerwca o godzinie 18.00 w Łącku zagramy ostatni mecz ligowy rundy wiosennej. Na boisku w Łącku zagramy ze Stoczniowcem Płock. Zapraszamy na trybuny! Brawo Łąck, gramy o marzenia!

Skład FEA Łąck: Jan Szmydt, Jakub Bednarczyk, Kacper Łapiński, Kajetan Politowicz, Bartosz Pilitowski, Jacek Wróblewski, Bartek Kamiński, Michał Maćkowiak, Mikołaj Ciesielski, Łukasz Suwała,  Stanisław Urbanek, Konrad Łapiński, Patryk Zembrzycki, Filip Grzybowski, Franek Tomczak, Igor Wiśniewski
Trener: Tomasz Radecki

 

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy