24 sierpnia 2020 Gostynin

wróć do aktualności

24 sierpnia drużyna FEA Gostynin zagrała pierwszy w rundzie jesiennej mecz I ligi Okręgowej D1 Młodzik U-13  Na stadionie w Gostyninie gościliśmy rówieśników Pogoni Słupia. Mecz zakończył się wynikiem 2: 1 dla FEA.  Pierwsze 3 pkt. dla FEA Gostynin zostały zdobyte. Dobry początek!

Już w pierwszej połowie widać było przewagę naszego zespołu, choć wynik 1:1 tego nie odzwierciedlał. Pierwsza bramka padła w 13. minucie meczu. Filip Grzybowski  w zamieszaniu w polu karnym oddał strzał dający prowadzenie naszej drużynie. Następnie 26. minucie goście wyrównali na 1:1. Sytuacja przed drugą połową stała się napięta. Po przerwie drużyna FEA Gostynin skutecznie starała się wyjść na prowadzenie. W 39. minucie zwycięską bramkę strzelił Adam Winnicki. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla FEA Gostynin.

Mecz w naszym wykonaniu nie należał do najlepszych mimo wygranej. Zbyt dużo było chaotycznej gry, bez pomysłu na wykończenie akcji. Zespół gości przyjechał się bronić i robił to bardzo dobrze. Wyprowadził dwie kontry, po której strzelił nam bramkę- podsumowuje trener Piotr Wilamowski.

25 sierpnia gramy kolejny mecz, tym razem wyjazdowy z Orkanem Sochaczew. Wyciągamy wnioski i gramy dalej o kolejne punkty. Jedziemy do Sochaczewa po zwycięstwo!

Skład FEA Gostynin: Marcel Wudarczyk, Piotrek Biegański, Oliwier Pewniak, Kuba Radecki, Adam Winnicki,  Filip Grzybowski, Łukasz Suwała, Mateusz Bartnicki, Szymon Broda, Adam Zieliński, Norbert Baranowski, Filip Jaskulski, Franek Anyszka, Michał Zieliński
Trener: Piotr Wilamowski                                                                                                                                                                                                              Asystent: Tomasz Radecki