21 kwietnia 2022 Łąck

wróć do aktualności

I LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK U13 D1 FEA ŁĄCK VS ŚWIT STAROŹREBY

20 kwietnia na stadionie gminnym w Łącku o godzinie 17:30 rozpoczął się mecz ligowy w I lidze okręgowej Młodzik U-13 D1 w którym drużyna FEA Łąck podejmowała zespół Świta Staroźreby. Od pierwszego gwizdka sędziego Huberta Asakowskiego nasza drużyna ruszyła do ataku na bramkę przeciwnika co szybko przyniosło efekt. W 3 minucie meczu Dawid Niewiadomski zdobył pierwszego gola dla naszej drużyny.  Po wielu kolejnych akcjach w 18 minucie zdobywamy bramkę na 2:0 bramkę strzelił Bartek Kamiński . Przed przerwą wynik na 3:0 podwyższa bramka strzelona przez Konrada Łapińskiego.  Po przerwie na listę strzelców po raz kolejny wpisuje się Dawid Niewiadomski , który w 38 minucie meczu podwyższa nasze prowadzenie na 4:0. Przed końcem meczu w 41 minucie tracimy gola na 4:1.

Rezultat meczu nie uległ już zmianie i nasz zespół zdobył kolejne 3 punkty w lidze. Brawo cała ekipa FEA Łąck.

FEA ŁĄCK VS ŚWIT STAROŹREBY 4:1

bramki: Dawid Niewiadomski ( ‚3, ’38) , Bartosz Kamiński (’18), Konrad Łapiński (’28)

Skład FEA Łąck: Michał Anyszka, Jan Szmydt, Jacek Wróblewski, Bartek Kamiński, Dawid Niewiadomski, Patryk Zambrzycki, Michał Maćkowiak,  Kacper Łapiński, Mikołaj Ciesielski, Łukasz Suwała, Adam Okupski, Kajetan Politowicz, Stanisław Urbanek, Jakub Bednarczyk, Konrad Łapiński, Adam Świerzyński.
Trener: Tomasz Radecki