5 grudnia 2021 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 5 grudnia 2021 roku na boisku ,,pod balonem” na obiekcie Wisły Płock rozegrany został Mikołajkowy Turniej o Puchar Prezesa POZPN dla piłkarzy, w kategorii Młodzik U-12. 

Piłkarze Football Education Academy Gostynin rocznik 2010 i młodsi pod kierunkiem trenera Roberta Ratajskiego godnie reprezentowali miasto Gostynin. Drużyna zajęła III miejsce! 

Z 4 zespołów mających grać w naszej grupie stawiliśmy się tylko my i Wisła Sobowo . Rozegraliśmy więc jeden mecz, dwa razy po 15 min . Wygraliśmy 10:2 . Trafiliśmy od razu do ćwierćfinału. Naszym rywalem byli  Królewscy Płock. Po bardzo dobrzej grze wygraliśmy 4:0 i zameldowaliśmy się w półfinale! Tym razem musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Mecz z  Deltą Słupno zakończył się wynikiem 0:4.  Rywalizacja o III miejsce to nasz pojedynek z Wisłą II Płock. Po bardzo dobrych kolejnych 10 minutach w tym turnieju wygrywamy 4:1. Ostatecznie zajmujemy III miejsce w turnieju relacjonuje trener Robert Ratajski. 

Do Gostynina młodzi piłkarze FEA Gostynin wrócili z pucharem i nowym sprzętem sportowym.  

Wielkie brawa i słowa uznania dla chłopców za bardzo dobrą grę i gratulacje dla trenera Roberta.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie Płockiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej za zaproszenie i za dzień pełen emocji piłkarskich.

Skład FEA Gostynin : Jan Szmydt, Adam Okupski, Marcel Stańczak, Aleksander Kodłubaj, Tymoteusz Różyczki, Olivier Michalak, Bartosz Krysiak, Kacper Wiśniewski, Olaf Chmielecki, Mateusz Baranowski, Szymon Waćkowski
Trener: Robert Ratajski

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy