11 listopada 2022 Gostynin

wróć do aktualności

 W niedzielę, 6 listopada o godzinie 11.00 drużyna Młodzików D1 U13 zagrała ostatni mecz w ramach rozgrywek ligowych MZPN.

14.mecz ligowy Młodzicy D1 FEA Gostynin rozegrali  na wyjeździe ze Spartą Płock. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla FEA Gostynin.
Bramki strzelili: Adam Okupski ’44, Bartosz Krysiak ’60 + 2

W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki. Najlepszą sytuację miał nasz kapitan Tymek Różyck, ale jego strzał ląduje na słupku. Na przerwę schodzimy z bezbramkowym remisem . Jak się okazało w drugiej połowie zwycięstwo dały nam dzisiaj stałe fragmenty gry. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę strzela Adam Okupski. W końcówce meczu rywal po naszym błędzie i bramce samobójczej wyrównuje stan rywalizacji.  Ale  to my zadajemy ostateczny cios i po faulu na skraju pola karnego na Filipie Kalinowskim, rzut wolny na bramkę zamienia Bartek Krysiak . Brawo dla chłopców za walkę do końca i za zaangażowanie,  które włożyli na meczach i na treningach- podsumowuje trener Robert Ratajski 

Brawo! Kolejny mecz dla FEA Gostynin!

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt (BR), Jan Rutkowski, Marcel Stańczak, Szymon Waćkowski, Adam Okupski, Olivier Michalak, Filip Kalinowski, Bartosz Krysiak, Mateusz Baranowski, Tymoteusz Różycki,  Kacper Wiśniewski, Filip Kalinowski, Jakub Zagórski
Trener: Robert Ratajski

Podsumowując, podopieczni trenera Roberta Ratajskiego zagrali 14 meczów, 8 wygranych, 1 remis i 5 porażek. Drużyna w sumie strzeliła 33 bramek i 34 straciła. W tym sezonie Młodzicy FEA Gostynin zdobyli 25 punktów.

W tabeli I ligi okręgowe D1 , usytuowaliśmy się na IV miejscu, za takimi drużynami jak: SSM Wisła Płock I, Delta Słupno i Stoczniowiec Płock.

Gratulujemy Zawodnikom oraz Trenerowi Robertowi Ratajskiemu. 
Dziękujemy za grę, wolę walki i za I ligę !
Dziękujemy również Rodzicom za zaangażowanie, zaufanie i niezawodny doping! 
Wszystkim Kibicom kłaniamy się i bądźcie z nami!

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy