22 sierpnia 2022 Gostynin

wróć do aktualności

W dniu 20 sierpnia 2022 roku odbyła się druga kolejka rozgrywek w I lidze okręgowej Młodzik U-13. Nasz zespół zagrał z drużyną Wisły Główina Sobowo. Mecz na prośbę drużyny gości odbył się na boisku w Gostyninie o godzinie 16:00 , mecz sędziował Pan Adrian Kolasiński.

Po pierwszej kolejce rozgrywek ligowych , w której pokonaliśmy wysoko zespół Kasztelana Sierpc 6:1 można było się spodziewać dobrej gry i dobrego wyniku.  Od początku nasza drużyna atakowała i szybko bo już w 5 minucie meczu Olivier Michalak zdobywa bramkę i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Jednakże rywale w 17 minucie zdobywają gola kontaktowego , a przed przerwą zdobywają bramkę wychodząc na prowadzenie 2:1.

Po przerwie w 37 minucie Bartosz Krysiak zdobywa gola i wyrównuje stan meczu. Jednak minutę później przeciwnicy ponownie wychodzą na prowadzenie . W odpowiedzi ponownie Olivier Michalak zdobywa bramkę wyrównując stan meczu. Przed końcem spotkania w 58 minucie bramkę na wagę zwycięstwa i  trzech punktów dla naszej drużyny  zdobywa Konrad Łapiński.

Gratulujemy drużynie oraz trenerowi. Brawa dla Was!

Kolejny mecz ligowy nasza drużyna zagra 27 sierpnia o godzinie 10:00 na wyjeździe z Błyskawicą Lucień.

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt (BR), Jan Rutkowski, Bartosz Krysiak, Aleksander Kodłubaj, Marcel Stańczak, Szymon Waćkowski, Adam Okupski, Olivier Michalak, Filip Kalinowski, Konrad Łapiński, Kacper Łapiński, Mateusz Baranowski
Trener: Robert Ratajski