14 października 2019 Łąck

wróć do aktualności

W niedzielę, 13 października na boisku Orlik w Maszewie, odbyła się druga kolejka rywalizacji ligowej w Płockiej lidze Orlik U-11. Nasza drużyna FEA Łąck zajmuje czołowe miejsce w tabeli ligowej w grupie srebrnej.

W niedzielę rozegraliśmy cztery mecze.
Pierwszy z drużyną UKS MDK Płock wygraliśmy 2:0, bramki strzelił Filip Grzybowski.
W drugim ze Sparta Płock zremisowaliśmy 0:0.
W trzecim meczu zwyciężyliśmy z Pegazem Drobin 3:1, bramki strzelili: Norbert Baranowski, Bartosz Kamiński i Oliwia Marcinkowska.
W ostatnim, czwartym meczu musieliśmy uznać wyższość zespołu z Sochaczewa, ulegliśmy Bzurze Chodaków 0:2.

Niedzielne zawody były naprawdę wyczerpujące dla zawodników FEA Łąck. W przeciągu 3 godzin rozegraliśmy 4 mecze po 20 minut, razem 80 minut gry. Ekipa jednak spisała się wzorowo!
Wielkie brawa dla całej drużyny! Dziękujemy gorąco Rodzicom za doping i zaangażowanie.

Skład FEA Łąck: Jan Tomasik(BR), Stanisław Urbanek, Mikołaj Ciesielski, Adam Gołaszewski, Bartosz Kamiński, Oliwia Marcinkowska, Filip Grzybowski, Norbert Baranowski, Łukasz Suwała, Michał Zieliński