14 listopada 2021 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 14 listopada 2021 roku na boisku ,,pod balonem” na obiekcie Wisły Płock rozegrany został Mikołajkowy Turniej o Puchar Prezesa POZPN w kategorii Żak U-9. Młodzi piłkarze Football Education Academy Gostynin rocznik 2013 i młodsi pod kierunkiem trenera Marcina Mofiny godnie reprezentowali miasto Gostynin.

O godzinie 13.30.00 zawodnicy FEA spotkali się na boisku z drużyną Zjednoczeni Bulkowo, następnie o  14.10 z Deltą Słupno, o 14.50 ze Zrywem Bielsk   i ostatni mecz o 15.30 ekipa FEA Gostynin zagrała ze Spartą Płock. Młodzi piłkarze FEA prezentowali się znakomicie i zasługują na pochwałę. Brawa dla nich i trenera Marcina.

Mikołajkowy Turniej w w Płocku jest imprezą sportową, która w swym założeniu ma być bardziej zabawą niż rywalizacją bez zwycięzców i przegranych. Gra bez presji także dostarcza wiele emocji zawodnikom i kibicom.

Drużyna FEA Gostynin została nagrodzona pucharem, sprzętem sportowym i dużą porcją słodyczy dla każdego zawodnika!

Bardzo dziękujemy za zaproszenie Płockiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej za zaproszenie i za dzień pełen uśmiechu na twarzach małych piłkarzy.

Skład FEA Gostynin: Mikołaj Lewandowski, Marcel Domagalski. Oskar Michalak, Jakub Lewandowski, Maks Łykowski, Filip Fudała, Antek Węclewski, Franek Gontarek, Antek Gientka
Trener: Marcin Mofina

Zdjęcia: Rafał Węclewski

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy